معاون فرهنگی جهاددانشگاهی با توجه به دوران شیوع ویروس کرونا خبر داد: تعویق مرحله‌ی نیمه‌نهایی مسابقات ملی دفاع سه‌دقیقه‌ای پایان‌نامه‌های دانشجویی

۱۳ خرداد ۱۳۹۹ | ۰۹:۲۰ کد : ۱۰۳۹ اخبار معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی آخرین اخبار
تعداد بازدید:۱۱۰۸
دکتر عیسی علیزاده معاون فرهنگی جهاددانشگاهی از تعویق افتادن مرحله نیمه نهایی چهارمین دوره مسابقات ملی دفاع سه دقیقه ای به دلیل ویروس کووید ۱۹ خبرداد.
معاون فرهنگی جهاددانشگاهی با توجه به دوران شیوع ویروس کرونا خبر داد: تعویق مرحله‌ی نیمه‌نهایی مسابقات ملی دفاع سه‌دقیقه‌ای پایان‌نامه‌های دانشجویی

به گزارش روابط عمومی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی، معاون فرهنگی این نهاد گفت: مرحله نیمه نهایی دوره چهارم این مسابقات که قرار بود بهار ۹۹ برگزار شود به دلیل شیوع کرونا به تعویق افتاد و قرار است در تابستان سال جاری اجرا شود.

دکترعلیزاده افزود: جهاددانشگاهی به عنوان مبتکر مسابقات ملی دفاع سه دقیقه‌ای پایان نامه در کشور، حاضر است تجربیات خود را در اختیار مجموعه‌های علاقمند در اجرای این مسابقات قرار دهد.

وی اظهار کرد: مسابقات ملی دفاع سه‌دقیقه‌ای پایان نامه (3MT) بستری برای رشد و تقویت مهارت‌های ارتباطی، بیانی و ایده‌پردازی در دانشجویان و فرصتی برای برقراری ارتباط بین فضای دانشگاه، صنعت و جامعه و کاربردی‌کردن پژوهش‌ها و تحقیقات دانشجویی است.

دکتر علیزاده اظهار داشت: این مسابقات از سال ۲۰۰۸ میلادی در دانشگاه کوئینزلند استرالیا آغاز شده و در حال حاضر در تعداد زیادی از دانشگاه‌های معتبر دنیا اجرا می‌شود. در ایران به همت سازمان انتشارات جهاددانشگاهی این مسابقات از سال ۱۳۹۵ به عنوان بخش جنبی جشنواره پایان نامه سال دانشجویی کلید خورد و در ادامه به صورت مستقل و ملی در سال‌های ۹۶، ۹۷ و ۹۸ ادامه یافته است.

وی در خاتمه گفت: در دوره اخیر، دبیرخانه مسابقات ضمن کسب مجوز از دانشگاه کوئینزلند به عنوان صاحب امتیاز معنوی آن، دستورالعمل اجرایی مسابقات را بر اساس شاخص‌های مسابقات بین المللی و استانداردهای دانشگاه کوئیزلند مورد بازبینی قرار داد و دستورالعمل اجرایی دوره چهارم براین اساس تنظیم، ابلاغ و اجرا شده است.

 


نظر شما :