مسابقه کتابخوانی مجازی «سه دقیقه با سعدی»آغاز شد

تعداد بازدید:۷۶۳
به همت سازمان انتشارات جهاددانشگاهی، نخستین جشنواره دانشجویی کتاب سه دقیقه ای «سه‌تاک»با برگزاری مسابقه کتابخوانی مجازی «سه دقیقه با سعدی»از اول تیرماه آغاز شد.
مسابقه کتابخوانی مجازی «سه دقیقه با سعدی»آغاز شد

به گزارش روابط عمومی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی، در این مسابقه دانشجویان سراسر کشور می توانند هر روز با مطالعه یک حکایت از گلستان سعدی در مسابقه "سه دقیقه با سعدی " شرکت کرده و با پاسخ به سوال مطرح شده به صورت روزانه و ماهانه جوایز خود را دریافت کنند.

دانشجویان علاقمند برای شرکت در مسابقه بایستی از اول تیرماه به صفحه اینستاگرامی http://instagram.com/isba.ir و کانال پیام رسانی https://t.me/isbair مراجعه کنند.

دراین مسابقه هر روز یک حکایت از سعدی به همراه یک سوال از آن بارگزاری خواهد شد و شرکت کنندگان از ساعت ۱۰ صبح به مدت ۲۴ ساعت فرصت دارند پاسخ خود را ارسال نمایند. ارسال پاسخ در صفحه اینستاگرامی از طریق دایرکت و در فضای تلگرام از طریق ادمین کانال مذکور به آدرس https://t.me/isba1380 انجام می شود.

این مسابقه به مدت یکماه با سی سوال از سی حکایت از گلستان سعدی اجرا می شود و در پایان تیرماه نیز به فردی که بیشترین پاسخ صحیح را داشته جایزه طلایی اهدا می شود.

جوایز روزانه این مسابقه ۵۰ هزار تومان بن خریدکتاب و جایزه طلایی ماهانه ۲۰۰ هزار تومان نقدی خواهد بود و اعلام برندگان نیز از طریق صفحه اینستاگرامی و کانال تلگرامی مذکور انجام می شود.

همچنین برای غیردانشجویان نیز جایزه هفتگی ۵۰ هزارتومان بن خرید کتاب تدارک دیده شده است.

گفتنی است؛ این مسابقه بخش ویژه جشنواره دانشجویی کتاب سه دقیقه ای "سه تاک" است که با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و آشنایی و انس دانشجویان با کتاب برگزار می شود.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با دبیرخانه جشنواره دانشجویی سه تاک به شماره ۶۶۹۷۱۱۸۴ تماس حاصل نمایند.

 


نظر شما :